KONST / Litografier / Färglitografi 14367354
nr 1436 7354
Albert Johansson
(1926-1998), Sverige
Ej signerad, komposition. Färglitografi, bildmått: 45x60cm, yttermått inklusive ram: 60x74cm
Albert Johansson, svensk målare född 1926, död 1998.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 6 december 2021
kl 19:50:12
500 kr
1.000 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
Albert Johansson
Läs mer om Albert Johansson